×
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy

Za kulisami sesji zdjęciowej Maravilla Boutique

Dodany dnia3 lat temu
Ulubione1

Za kulisami sesji zdjęciowej Maravilla Boutique Piękna modelka w efektownych sukniach, profesjonalna ekipa, eleganckie wnętrza niezastąpionego 5-gwiazdkowego hotelu Sheraton w Krakowie – tak w skrócie można opisać naszą ostatnią sesję zdjęciową. Było bardzo pracowicie, ale dobre humory nas nie opuszczały. A i efekt jest spektakularny!

24 czerwca, ten jakże długi, ale i owocny dzień, rozpoczął się dość wcześnie. Już o godzinie 8:00 znana i zdolna Jovanka Czarnik Makeup Artist wykonała naszej modelce – Magdalenie – zmysłowy i kobiecy, ale jednocześnie subtelny makijaż. Po godzinie stery przejęła doświadczona stylistka, Iga Toniarz, właścicielka salonu Hair Square. Wybierając stylizacje, planując make up oraz fryzury, postawiliśmy z jednej strony na kobiecość, lekkość i delikatność, a z drugiej – na elegancję i klasę.

Tiul, plisy i kwiaty…

Zdjęcia rozpoczęliśmy około godziny 10:30 na tarasie widokowym krakowskiego Sheratona. Na warsztat wzięliśmy przede wszystkim piękne, stylowe suknie oraz zwiewne kreacje z kwiatowym wzorem. Zarówno jedne, jak i drugie wspaniale prezentowały się we wnętrzach luksusowego hotelu.

Dla wieczorowych i koktajlowych kreacji tło stanowiły również hotelowy Lounge Bar, Qube Vodka Bar & Cafe oraz Apartament Grand Delux. Poszukując najlepszych ujęć, przenieśliśmy się do wielkiego świata – pełnego szyku i elegancji. Mini, midi czy maxi, rozkloszowane, proste i z rozporkami, plisowane, z kokardami lub drapowaniem: do każdego fasonu dobraliśmy odpowiednią otoczkę, zaczynając od pomieszczenia, a kończąc na subtelnych gestach modelki.

Po wspólnym lunchu sesję przenieśliśmy do hotelowego Baru SomePlace Else z pięknym, kwiecistym otoczeniem, by wykonać tam ostatnie, popołudniowe zdjęcia.

Za wspaniałą sesję dziękujemy całej ekipie, Hotelowi Sheraton zaś za udostępnienie wnętrz. Szczególne podziękowania należą się p. Aleksandrze Pietruszce, PR & Marketing Coordinator w Sheraton Hotels & Resorts.

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Konto

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się